اطلاعیۀ قندپهلوی سوم!ضبط قندپهلو با مشارکت مردم در فرهنگسرای اندیشه

سومین سری برنامۀ طنز ادبی«قندپهلو»که از شبکۀ آموزش سیما پخش می شود و بحمدالله به طرز شگرفی،از دامنۀ مخاطبان بسیاری برخوردار شده است؛ آمادۀ ساخته شدن و پخش در شب های عیدنوروز است.
شاید برای مردم جالب باشد اگر بدانند که در شب سال تحویل نیز قرار است برنامۀ قندپهلو به مدت چند ساعت تا زمان تحویل سال نو،به صورت پخش زنده در کنار سفرۀ هفت سین مردم و علاقه مندان به ادبیات طنز باشد. با آیتم های متفاوت و متنوعی که شاید لحظات بی سابقه ای را برای بینندگان رقم بزند.
در مجموعۀ دوم قندپهلو که دیماه پخش شد، در شب ولادت پیامبر اکرم(ص)،برنامۀ قندپهلو به صورت زنده و با حضور عوامل سریال«شاهگوش» پخش شد که در آن برنامه،یک مصرع شعرطنز(چهره با لبخند،باب قندپهلو می شود)به مسابقه گذاشته شد تا مردم با مصرع یا مصرع هایی دیگر،آن را کامل کنند. شاید باورش مشکل باشد که بیش از 100 هزار بیت شعر واصل شد که عملاً امکان بررسی،قرعه کشی و اعلام نتیجه را در آن شب غیرممکن ساخت.
حالا قرار است که چهارشنبۀ این هفته(سی ام بهمن)دومین قندپهلوی تلویزیونی با مشارکت مردم و با حضور عوامل سریال شاهگوش در فرهنگسرای اندیشه برگزار شود؛به دو منظور:
1ــ قرعه کشی و اعلام نتایج مشارکت قبلی مردم و انتخاب هفت برنده که هرکدام نیم سکه دریافت خواهند کرد.
2ــ ضبط برنامۀ قندپهلوی نوروزی با حضور مردم برای پخش در شب سال تحویل در لابه لای برنامۀ مخصوص شبکۀ آموزش برای تحویل سال. در این دومین برنامۀ مردمی نیز مجدداً یک مصرع دیگر به مسابقه گذاشته خواهد شد که مردم با حضور بر روی سن و نشستن در پشت بشکه های مخصوص قندپهلو،اشعارطنز خود را خواهند خواند و داوران امتیاز خواهند داد. به برندگان این برنامه نیز سکه داده خواهد شد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خلاصۀ کلام: وعدۀ ما و شما و قندپهلوی مردمی مخصوص نوروز،روز چهارشنبه،سی ام بهمن 1392،ساعت 4 بعداز ظهر، در فرهنگسرای اندیشه؛واقع در ضلع جنوبی پل سیدخندان(ورود برای عموم آزاد و رایگان است و همگان می توانند در مسابقۀ تضمین شعر قندپهلو شرکت نمایند و اشعار خود را بر روی سن بخوانند.)

/ 0 نظر / 231 بازدید