خبر خوش: شکرخند این ماه، شنبه 15 بهمن برگزار می شود!

خبر قبلی: باسلام به همه دوستان شکرخندی؛خیلی مختصر اما نه لزوماً مفید، به اطلاع می رساند که چون به دلیل تقارن شنبۀ اول بهمن با ایام سوگواری، نتوانستیم شصتمین شکرخند را در روز موعد خودش برگزار نماییم؛ لذا فرهنگسرای هنر(ارسباران) اعلام کرد که به دلیل تراکم و ازدحام برنامه های این ماهش متأسفانه نمی تواند روز دیگری را برای شکرخند در نظر بگیرد. به خصوص که بخشی از جشنواره موسیقی فجر هم در همین مکان شریف برگزار می شود.

از اینرو به احتمال قوی، شکرخند بهمن ماه برگزار نمی شود؛ مگر روزی خالی پیدا شود که بعید است پیدا شود!....(در ضمن، این قضیه هیچ دخل و ربطی به قرائت یک رباعی مسأله دار در راستای انتخابات از سوی یکی از دوستان بی مسأله در جلسۀ پیش ندارد و ما به شدت هرچه تمامتر به نظرم این شایعات را محکوم بنماییم بهتر است!)

در عین حال، اگر خواهران و برادران همیشه در صحنه،سؤالی پرسشی چیزی در این ارتباط داشتند، می توانند در ساعات اداری و غیر اداری با تلفن های فرهنگسرای ارسباران تماس حاصل نمایند.20 ــ 22872818

  ***

خبر جدید: از آنجا که خدا حامی لبخند است و از آنجاتر که بندگان خدا نیز لبخند را دوست می دارند؛ خوشحالیم به اطلاع برسانیم که بر اثر پیگیری های به عمل آمده و همراهی و همدلی دوستان فرهنگسرا، برای برگزاری شکرخند این ماه،به قول دفاتر هواپیمایی، یک جای خالی پیدا شد:شنبه، پانزدهم بهمن ماه.

راست گفتند که: دهان باز بی روزی نماند!

در حاشیه:برای بار صدم عرض می کنیم که ورود برای عموم آزاد است، حتی جمعیت مازاد!...منتهی اول دارندگان کارت عضویت شکرخند داخل می شوند که معترض نشوند و سپس کسانی چون من که کارت ندارند. به همین سادگی. حالا هی باز سوال کنید و هی قضیه رو بپیچونید که خلق الله بترسند!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان برگزاری: شنبه 15 بهمن، ساعت 4 بعد از ظهر

مکان برگزاری: ضلع شمال غربی پل سید خندان، خیابان جلفا،فرهنگسرای هنر(ارسباران)

/ 19 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
leila

Wow.... فوق العادس دمتون گرم[خنده]

نجمه قاسمی

عصبانیتم جواب داد.....یکی پیدا شد از ما ترسید...[نیشخند]

مرتضی

وب قشنگی داری اگه برای تبادل لینک مایل هستی اول منو به اسم ๑۩۞۩๑ اردوگاه عاشقان ๑۩۞۩๑ لینک کن بعد به منم بگین که اسم لینکتونوچی بزارم موفق باشین

مرغ همسايه

آقا فهميديم كه همه مي تونن شركت كنن حتي شما دوست عزيز اين رو هم فهميديم كه اول كارت دارها وارد مي شن بعد بي كارت ها اما سوال جديد: چطور و از كجا كارت عضويت بگيريم؟

srwa

اخه برادر من یکی نیست به شما عرض بدارد که چرا شما از دنیای مجازی و کام÷و تر و .... برای نمایش بصورت زنده استفاده نمی کنید که به اصطلاح بجه تهرونی ها ، شهرستانی ها ، از برنامه شما بصورت زنده و صد البته انلاین استفاده کنیم . حالا فیس بوک نه ! توویتر؟!و.... که در سطح ما شهرستانی ها نیست . تا باشد از سوی یار ارمغانی رسد .( نزدیک انتخابوت ه )

جوجه فیلسوف زشت

سلام... چه خبر خوشی.....................[نیشخند] کارتون درسته...[گل]

نام ؟!

شکر خند هم زمانی بود و بگذشت به ما یک افتخاری بود و بگذشت میون ِ ما و توُ چند صندلی بود ! که اونهم بی خیالی بود و بگذشت !

م س

چهارمین همایش طنز تهران کی هست؟ لطفا در سایتتون اعلام کنید

نخودی

با درود به خانش شماره ی بهمن ماه ماهنامه ی مجازی سین هشتم دعوتید.[گل]

امین موسی وند

سلام اين بار با فضايي كاملا متفاوت ازآثار قبلي دعوتيد به زيرذره بين منتظر نظرات ارزشمند و شازنده ي شما دوست عزيز