شکرخند آذرماه برگزار می شود

سلام بر تمامی اهل شکرخند و لبخند.....

شکرخند 79 می بایست طبق روال معمول خود،اولین شنبه آذرماه برگزار می شد،منتهی به خاطر تقارن با ماه محرم، با چند روز تاخیر،سه شنبه این هفته(19 آذر) همزمان با ولادت خجسته امام موسی کاظم(ع) برگزار می شود.

مکان برنامه همان محل همیشگی این محفل،یعنی فرهنگسرای ارسباران است و ورود برای عموم ملت همیشه در صحنه نیز آزاد می باشد. نیازی به کارت عضویت نیست، فقط همان لدی الورود یک بلیت 2 تومانی ابتیاع می فرمایید که ما تحقیق کردیم دیدیم پول یک بسته آدامس معمولی است که باد می کنند و می ترکانندش،بیخود و بی جهت!

فلذا چشم انتظار دیدن گل روی شما با عطر لبخندیم. با همان شعار همیشگی که:

             ای پسته تو خنده زده بر حدیث قند

                                مشتاقم از برای خدا یک شکر بخند

زمان شکرخند آذر: سه شنبه 19/9/92ــ ساعت 4 بعد از ظهر

مکان ثابت: ضلع شمال غربی پل سیدخندان ـ خیابان جلفا ـ فرهنگسرای ارسباران

/ 7 نظر / 170 بازدید
دختر آقای همساده

جناب استاد رفیع سلام. اینهمه شما پا کردید توی کفش دیگران، میشه ما هم یه کم پا تو کفش شما بکنیم؟ این وبلاگ منه http://lettertofuture.persianblog.ir

محمدعلی حاجیان

سلام خبرداریدکه وقتی بازرگان قصدعزیمت به کشورهندراداشت طوطیش بهش گفت حالاکه قصدسفربه این شهرراداریدپیغامی ازمن هم به طوطیان جنگل هند برسان شایدراهی بازبشه. حالااستادگرامی نظربه اینکه وبلاگ (ظنزنامه) این حقیربه تازه گی شروع به کارکرده واین بنده هم پیش شما استادان پادویی بیش نیستم ازنظراینکه بازنشسته تامین اجتمایی هستم وبه طنزبرای ما(روزتکریم و حفظ حرمت سالمندان و پیشکسوتان)نام گذاری نموده اندازشمااستادانتظارودرخواست دارم بامراجعه به وبلاگ اینجانب اگرخواستیدقلم فرسایی نماییدموجب خشنودی وتشکرمی گرددخدایارتان باد http://mocker.blogfa.com/post/9

طرح ساده

مجبورم میکنی بگم..... وب مستمندم ای دوست نظرت نیاز دارد به هوای نظر تو شارژ وگیگ به باد دادست

سید حسین

ما که دسترسی به شهر شما نداریم چه باید بکنیم؟

loll

مر بخوانید

نگار

سلام آقای رفیع واقعا این وب مال شماست.اونقدر بهمون دروغ گفته شده البته قدیما الان که نه . باورمون نمیشه خودتون باشین . به وب منم یه سری بزنین .خوشحال میشم. بیننده برنامه پرطرفدارتون.

محمد

استاد شما که خودتون اهل مشهد هستید بد نیست که ترتیب شب شعری هم در جوار امام(ع) بدید. ما مشهدی ها هم دل داریم