روزۀ خود را با چای و شکرخند باز کنید!

                 

                      روزه من دارم و افطارم از آن لعل لب است

                                                 آری افطار شکرخند خودش مستحب است!

 

سلام بر دوستان و دوستداران محفل ادبی طنز شکرخند!.....بار دیگر خدای حامی لبخند، توفیق آن را داد تا با شکرخندی دیگر، آن هم در ماه مبارک رمضان، در خدمت شما و شاد کردن دلهای لطیف و جان های شسته تان در چشمۀ همیشه جاری رحمت و دوستی خاصّ میزبان مهربان این ماه باشیم.

بدین وسیله یا هر وسیلۀ دیگر، به اطلاع عموم شکرخندیان همیشه در صحنه می رساند که چهل و ششمین جلسۀ شب شعر طنز شکرخند، ان شاءالله روز شنبه 6 شهریورماه از ساعت 5 بعداز ظهرآغاز خواهد شد و تا لحظات ملکوتی افطار ادامه خواهد یافت و عزیزان محض باز کردن روزۀ خود به صورت اشانتیون پذیرایی خواهند شد؛ با مختصری نون و پنیر وسبزی؛ اگرچه تو بیش از این می ارزی!

برای این که در این افطاری همراه با چای و شکرخند، همان مختصر نان و پنیر مورد اشاره بیشتر به شما بچسبد؛ از نویسنده و بازیگران مجموعۀ طنز تلویزیونی «نان و ریحون» نیز دعوت به عمل آوردم که در این شکرخند رمضانی، دور هم باشیم.

طبق روال منظوم جلسات قبل، دارندگان کارت عضویت باشگاه شکرخند برای ورود و نشستن بر صندلی های سالن، اولویت دارند و پس آنگاه عزیزان بی کارت(مثل خود من!) وارد سالن خواهند شد و ان شاءالله کسی دست خالی از این محفل و مجلس بیرون نخواهد رفت. در بیرون سالن هم که تعداد زیادی صندلی سیّاردر مقابل یک تلویزیون LCD  بزرگ چیده خواهد شد. به هر حال، کاچی، به از هیچی!

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ شکرخند هم می توانید مراجعه کنید:

www.shekar-khand.blogfa.com   

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مکان: ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان جلفا،فرهنگسرای هنر(ارسباران)

زمان: شنبه 6 شهریور، رأس ساعت 5 بعد ازظهر

/ 18 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی اصغرنجفی(اغو)

درود براستاد رضا رفیع گرامی وسلام و درودبرشکرو شکران و شکرخندیان...وادامتاًشکرپاشان و شکر نوشان و شکرافشانان و شکر ریزان و..... فعلا بسه آقا بازم میگم خوش بحال اونهایی که به فیض مراسم شکرخند می رسند ولی ماچی؟(منظورم اینه که ما؛ چی؟)یه وقت ماچی رو با ماچ اشتباه نگیرید که یعنی مامنتظرسعادتیم ببینیم کی این سعادت درِخونه مونو می زنه که بیاییم شکرخند اما استاد میگم کاش اقلا یه دونه از اون ساندویچ نون پنیر رو برای ما پُست میکردید که اینطوری بچشیم طعم شکرخندرو خدا قوتتون بده درودبرشکرخند وشکرخندیان[گل] [گل][گل][گل]

علی مظفر

ای لینک شده در وبمان پس ما کو مو از تو رضا . به او رضا هم گفتم دی شو سحری . سر دعا هم گفتم گفتم که رضا(ع) زنش بته . او تنهاس مو نه به رضا(ع) به او خدا هم گفتم بامید درآمدن به سلک گرفتاران

موسوی

سلام و درود و علیک و.... جناب رفیع یک فکری به حال ما شهرستانی ها هم بکنید مثلا دی وی دی کل مراسم شکرخند تا حالا رو به جای اون نون و پنیر برامون ارسال کنید اگه نمی شه قیمتش رو بفرمایید تا از جیب مبارک پرداخت کنیم لطفا چون شما خیلی دیر به روز می شوید خودتون نظرتون را در مورد پیشنهادم را در وبلاگم بنویسید هر چند براتون زحمت میشه و از این جور حرفها بدرود در ضمن فامیلی بنده همینه . تازه مشکوک تر میشه وقتی بدونید اسمم روح الله است[پلک]

...

اصلن بفهمیم یا نفهمیم، چه به دردمان می خورد؟ اصلن مگر همه چیز را باید فهمید؟ اتفاقن خیلی چیزها اساسن برای خاطر همین طراحی می شوند که فهمیده نشوند یا اگر هم دست بر قضا فهمیده شدند، بلافاصله تکذیب شوند. حالا ما خیر سرمان این همه فهمیدیم کجا را گرفتیم؟ یک بار هم نفهمیم. اصلن نفهمیدن را عشق است. این روزها هم که جهان به دو بخش قبل از افطار و بعد از افطار تقسیم شده، با نفهمیدن خیلی راحت تر می شود از پس گرسنگی و تشنگی برآمد. باور ندارید، خب نداشته باشید... (متن کامل در وبلاگ مربای تلخ)

من

نیومد که...! خوش به حال شما و هرکی می ره اون بالا که می تونه همه رو ببینه[ناراحت]من شماره و ایمیل یکی از اعضا رو می خواستم می شه بیای پارتی من بشی فرمای عضویتو چک کنم بی زحمت؟

قاصدک غریب

سلام . خسته نباشید. نحوه عضویت در باشگاه شکرخند به چه صورتی هست؟ اگر خیلی این سوال تکراری هست برای اینکه هیچ لینک و بخشی برای راهنمایی در نظر نگرفته اید واین برای بیشتر مخاطبان سوال است . مثل جناب ( s ) که قبل تر از من هم این سوال را پرسید.

fam

با درود و سلام و خسته نباشید و مانده نباشید و رانده نباشید و وامانده نباشید و خیلی چیزهای دیگر که الآن حضور ذهن ندارم، نباشید(!) خدمت شما استاد بزرگ و عزیز از اینکه در این جلسه شکرخند لطف فرمودید و با گوشه کنایه های زیبای خودتان قدرت قلقلک مجلس را چندین برابر فرمودید، بسیار سپاسگذارم، ضمناً از اینکه اساتید پیشکسوت مانند استاد محولاتی را تا انتهای مجلس منتظر نگذاشتید هم بسیار ممنونم... امیدوارم تمام طاعات و عبادات شما و همه دوستان و سروران شکرخندی و غیر شکرخندی، مقبول دو قبضه بارگاه باریتعالی قرار بگیرد و ماراهم اگر وقت کردید یه نیمچه دعایی بفرمائید.

دلیلی

سلام حاج رضا! دارم میام شکرخند جا باز کن !

s

مگر یک قاصدک غریبی جواب ما را بدهد.آشناها که جواب نمیدهند...

رامین

رضا جان بعد از پست راز مخوف لبخند موناليزا وبلاگت ديگه از مسير هميشگي باز نميشه تا دير نشده يه فكري كن داداش!