شکرخندی دیگر در راه است...

فصل خزان رسید و "برگ" های درختان در زیر پای نگاه عابران طناز "کوبیده" می شوند!...

خوشحالیم که در خزان طبیعت نیز می توانیم بهار لبخند را در وجود ذیجود شمایان، شعله ور نگه داریم. (نترسید؛ کپسول های آتش نشانی به تعداد لازم در سالن پیش بینی شده است!)

فلذا، بدینوسیله(یا هر وسیلۀ دیگر) به اطلاع تمامی دوستان شکرخندی همیشه در صحنه می رساند که چهل و هفتمین محفل ادبی شب شعر طنز شکرخند، روز شنبه سوم مهرماه، رأس ساعت ١۶ برگزار می شود.

یکی از شکرخندیان می گفت:

             زان شبی که وعده کردی شعر طنز

                                  روز و شب را می شمارم روز و شب

جلسات شکرخند در فصول بهار و تابستان، ساعت ۵ و در فصل پاییز و زمستان ساعت ۴ بعد از ظهر تشکیل می شود. این، قول و قرار همیشگی ما با دوستان ثابت این جلسه بوده است؛ و اگر کسی از خاطر مبارک برده باشد، مشکل از فرستنده نیست؛ باید گیرنده های خود را کمی تنظیم کند! 

دوستان باکارت و بی کارت، همه می توانند تشریف فرما شوند. بیرون سالن هم که صندلی و تلویزیون LCD جهت جمعیت اضافه بر داخل سالن در نظر گرفته می شود تا سر کسی بی کلاه نماند و هیچکس دست خالی از این مجلس و محفل بیرون نرود. حتی ابوریحان بیرونی!

اکیداً به شایعات دشمن، وقعی ننهید و بدانید که تا شما باشید، لبخند هست. نه لبخند خشک و خالی؛ که «تبسم همراه با تفکر». همان شعار ثابت شکرخند از روز ازل الی یومنا هذا که در آن قرار داریم.

 پس همدیگر را دوباره خندان می بینیم و با هم خندیدن را تمرین می کنیم و از آنها که به همدیگر می خندند، اعلام برائت!....طنز،تمسخر نیست.درست صحبت کن!....(خودم را عرض می کنم و جمیع مؤمنین و مؤمنات اهل لبخند را!....)

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان: آخرالزمان، یوم الشّنبه مورّخ سیّم مهر 1389، ساعت 4 بعداز ظهر شرعی

مکان: ضلع شمال غربی پل سیدخندان از این طرف،خیابان جلفا از آن طرف، فرهنگسرای هنر(ارسباران) از همه طرف

/ 18 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ms. motalebi

سلام آقای رفیع ماها که کارت نداریم باید بیرون بشینیم؟ یعنی صندلی های داخل از پیش تعیین شده برای کسانی که کارت دارند یا اینکه سیستم کارتی کلا تمام شد و مثل قدیما زود بیایم یه جای درست و حسابی هم بشینم پشت در نشستن لطفی نداره .................

بابک

ای بابا، این هم از شانس ما، یکی از اقوام خودش رو برای شنبه ناهار دعوت کرده خونه ما... مثل اینکه این شکرخند هم از کف رفت.. بدون ما خوش بگذره.. البته کلا بدون ما خیلی خوش می گذره.. موفق باشید

من هم یک من دیگرم.با ایت تفارت که مدرسه ی من ساعت سه و ربع تمام می شود. خبلی بدین...........[گریه]

آريانا

سلام ديروز براي اولين بار خيلي اتفاقي تو برنامه تون شركت كردم خيلي برام جالب بود ازتون بابت اين برنامه تشكر ميكنم. فقط يه سوال اگه كسي بخواد تو زمينه ي طنز فعاليت كنه كلاسي هم وجود داره كه بخواد استفاده كنه؟ممنون ميشم اگه جواب سوالم رو بديد.

سعید تیموری

سلام... من اومدم ..اول تا آخرشم سر پاجلوی در بودم... آقا رضا خیلی باحالی

نیما برگشادی

سلام بر ایتاد معظم معزز مسلم! به زور به روز شدم انشا الله به شب هم به روز خواهم شد ویا به شب هم به زور خواهم شد! قبلا به خاطر نام خانوادگیم معذرت میخام!!

amoosiroos

سلام استاد با سلام و تقديم احترام خسته نباشيد من سيروس خسروي هستم.منو خانوم اركان پور گفتند مزاحم شما بشم ودعوتتون كنم به وبلاگم. باعث افتخاره اگه سري بزنبد و منو از نظراتتون آگاه كنيد

پیام خاکزاد شاهاندشتی

با سلام مطالبتان مناسب و زیباست من فقط یک مشکل دارم چرا فیلتر نشده این وبلاگ محترمه تا خدای ناکرده جوانان ما با مطالب غیر هدفند (و شاید هدفمند بازهم خدای ناکرده )شما از اهداف مطلوب تعیین شده دور شوند(ایشا.. نشود که بشود).