شب شعر طنز "قندپهلو"ی آذرماه برگزار می شود

با سلام به تمامی دوستان اهل لبخند قندپهلو؛ خدا را شاکریم که فرصت شد تا سومین نوبت از شب شعر تازه راه افتادۀ قندپهلو را روز چهارشنبه 27 آذر،در خدمت شما کلید بزنیم. 


این محفل اذبی طنز، همچنان که اطلاع دارید، چهارشنبه های آخر هرماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود. ساعت پنج بعد از ظهر. ورود برای عموم مردم همیشه در صحنه نیز آزاد و رایگان و بلکه هم همراه با پذیرایی می باشد.

شایان ذکر است که در طول برنامه نیز یک مصرع شعر طنز مطرح می شود که حاضران می توانند با یک یا چند مصرع دیگر طنز، معنا و مفهوم طنزآمیز و در عین حال پیام دار آن را کامل کنند و تحویل قوه مجریه دهند تا فی المجلس قرائت گردد.

به چهار مصرع برگزیده(از چهار نفر)نیز مبلغی بیش از یارانه ای که دولت می دهد، هدیه ای به رسم یادبود تعلق خواهد گرفت. یارانۀ قندپهلو!

وعدۀ دیدار ما و شما: روز چهارشنبه 27/9/92 ساعت 17 

نشانی: فرهنگسرای اندیشه، واقع در خیابان شریعتی،ضلع جنوبی پل سیدخندان،داخل پارک اندیشه

/ 29 نظر / 167 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کمی از مردم

سلام ؛من هلاک این برنامه ام عجب اجرایی ! ولی سری اول بهتر بود مخصوصا آقای نادر ختایی و قاسم رفیعا

بزرگان

حالا که رفیع هستی / چرا راه موره بستی تو که فقیر نیستی / که به شعرات اب ببستی

mahdi

salam reza jan man neyshaboriam ye aghayi kon khorasani bodaneto injori sabet kon be ma ke hamin file sovtiye shekarkhando bezar ma shahrestani ha ham gosh bedim ma agha niokaretim

با کمال تاسف در این مسابقه آقای شکیبا کاملا دوستی خودشان را با اقای احسان ... نشان دادند. که ازارزش مسابقه کاسته بود.

مجید

سلام رضا رفیع خیلی باحالی کاش زودتر خبر می شدم می اومدم فرهنگسرا از کفم رفت

شهریار

آقای رفیع , سلام اجرای شما عالی است اما به دست اندرکاران برنامه قند پهلو بفرمایید در تعیین داورها ی قند پهلو تجدید نظر جدی بعمل آورند تا برنامه جذاب تر و پر بارتر شود و حق کسی ضایع نگردد.

صدای قلم

سلام استاد یه وبلاگی دارم به قول خودم طنز مثلا میشه سر بزنید و راهنماییم کنید؟ تازه کارم

lind

با سلام و خسته نباشید وب سایت گروهی دیوار فعال در زمینه های طنز خبر تحلیل مقاله و... مایل است با شما تبادل لینک داشته باشد در صورتی که موافقید با نام (دیوار خبر عکس طنز سیاسی) لینک بفرمایید و اطلاع دهید با چه نامی لینکتان کنیم ضمنا در صورتی که مایلید مطالبتان را در سایت دیوار با نام دلخواه به اشتراک بگذارید کافیست از قسمت ثبت نام اقدام کنید و مطالب دلخواهتان را با نام و آدرس خودتان منتشر کنید.برخی از امکانات دیوار عبارتند از: امکان آپلود مستقیم فایل،صفحه شخصی،پیغام خصوصی بین کاربران و سازگاری بسیار بالا با الگوریتم گوگل و اصول سئو و ... با تشکر www.dwar.ir

مجتبی

با سلام برنامه قند پهلو از بهترین برنامه هایی است که از صدا و سیما پخش شده. یک پیشنهاد دارم، اینکه در بخشی که شرکت کنندگان یک بیت را باید کامل کنند، بیت برای همه یکسان باشد تا تفاوت دیدگاه شرکت کنندگان و میزان طنزآمیز بودن شعرها را بهتر بشود با هم مقایسه کرد.

مریم

سلام من اولین بار سال 73 وقتی 13 سالم بود تو مجله جوانان شمارو شناختم نمیدونم از چند وقت قبلترش وجود داشتید:دی تو عالم طنازی منظورمه به هر حال خیلی خوشحالم که اصلا وجود دارید من خیلی برنامه قند پهلورو دوست دارم همیشه سالم و خندان باشید