اسفند و برگزاری شدیداللحن شکرخند!

بشارت باد بر جمیع مؤمنان و مؤمنات اهل تبسم و تفکر که هفتاد ویکمین محفل ادبی طنز شکرخند، عدل، مصادف با یوم الله «سپندارمزگان» ــ گاه ابراز عشق و مهرورزی غیردولتی ــ روز شنبه، پنجم اسفندماه یکهزار و سیصد و نود ویک هجری شمسی  در همان قرارگاه ثابت و همیشگی این مجلس، در فرهنگسرای ارسباران،برگزار می شود.

این شکرخند چون در حال و هوای پایان سال و در استقبال از عید سعید نوروز قرار دارد، از فضای شاد و گشاد بیشتری برخوردار است که از نشانه های به پیشواز رفتن بهار گلعذار و گرفتن عیدی می باشد. در این نوبت، موسیقی مطلوب نیز خواهیم داشت تا فزونتر بر نشاط محفل بیفزاید.

تذکرات لازم:

1ــ این نوبت چون نزدیک ساعت 7 بعداز ظهر باید سالن تحویل برنامۀ بعدی فرهنگسرا داده شود؛ لهذا برنامه ما حتماً رأس ساعت 4  شروع خواهد شد و هرکس مثل همیشه آن را شوخی بپندارد و دیر در محفل حاضر شود؛ خونش به گردن خودش می باشد. از ما گفتن!

2ــ باز هم مثل هر نوبت و هر کرت اعلام می کنیم که ورود به شکرخند برای عموم ملت همیشه در صحنه آزاد است و هیچکس تا این تاریخ، پشت در،وحتی لای در، نمانده است. فلذا گوش به شایعات برخی افراد سانده اندیش یا مغرض ندهید که خونتان به گردن خودتان است.

زنده یاد «مهرداد اوستا» از دوستداران شکرخند می فرماید:

          چهره نماید ز شکرخند دوست

                                          گر که بدین پرده یکی بنگری

           شادی عشاق از او در نوا

                                               زخمۀ ناهید به خنیاگری

            بوسه شد و از لب شیرین شکفت

                                           تا به شکرخند کند شکّری

ما نیز همین ها را می فرماییم و ان شاءالله روز شنبه ــ تأکید می کنم که ــ رأس ساعت 4 بعداز ظهر، تماشاکنان لبخند قشنگ شما خواهیم بود. تا کور شود هر آن که نتواند دید!...(البته نه، به خدا که به کوری اش راضی نیستیم. اصلاح می کنم: تا دور شود هر آن که نتواند دید!)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان برگزاری: شنبه 5/12/1391 ــ ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر

مکان برگزاری: ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان جلفا،فرهنگسرای ارسباران

/ 8 نظر / 89 بازدید
نجمه قاسمی

مثل همیشه میخوام محل کارو بپیچونم بیام....ها ها.. نمیدونم چرا هر ماه فقط شنبه ها مریض میشم

حاجی مسکو

سلام بر جناب رفیع عزیز در تاریخ فی المتن الذکر تهرانیم و مشتاق دیدار شما و بهره مندی از خنده شکرینتان

؟

میگن تو بیست وسی گزارشگر نظر رمدم رو راجع به دعوای مجلس پرسیده وبعدش گزارشگر اعلام کرده که اونا خبررو پوشش نداده اند ولی مردم از جاهای دیگه فهمیده اند. خنده دار نیست

جغد لجوج

ما به شکرخند آمدیم و نبودید یاکه نه !بودید و در به ما نگشودید آمدن ما دگرچه فایده دارد کارت نباشد اثر چه فایده دارد صد اثر خنده دار هم بسراییم پشت درت ایستاده بر سر پاییم به که بشوییم دست از سخن طنز گرد بریزیم و خاک در دهن طنز آی رضای عزیز ما که رفیعی از جهت طنز کاملی و جمیعی شاد بمان گرچه روزگار خوشی نیست نمره طنز تو هست بیشتر از بیست روده ی مارا بریده ای به کلامت ملک تبسم همیشه باد به نامت در دو جهان نام ما گم است و تویی پخش چاقی ما را به لاغری خودت بخش

تینا

سلام جناب رفیع ... کاش اصحاب شکر خند از این پایتخت نشینی به تنگ می آمدند و هر از گاهی کابینه را جابجا می فرمودند و با کل اعضا از این استان به آن استان تشریف می بردند تا سایر آحاد طنز دوست نیز نسبت به جایگاه رفیع شما آشناتر می گشتند . چه خوب است که شما اصحاب طنزپرداز نیز ترک وطن کنید و چنان مربیان فوتبال بگردید دنبال میدانهای سبز دیگر و شاید همانند کابینه ی خودمان ! با کل وزراء بچرخید دور میدان !! شاید بدینوسیله مشکل طنز پردازی بومی نیز حل شود و حل شونده های دیگر ... برخیزید جناب رفیع وقت تنگ است !

علی اصغرنجفی(اغو)

سلام استاد انشاالله عمری باشه و سعادتی، سال آینده شکرخند خدمت خواهیم رسید درود بر شکر خند و شکرخندیان (گل)

ساحل

عالیییییییه حزف نداره به وبلاگ من هم یه سزی بزنید ممنون [گل][گل][گل]

مهسا

سلام و خسته نباشید.می خواستم خواهش کنم یه خبر نا مه ای ترتیب بدید که برای شب شعرها به ما اطلاع بدهند.بیشتر مواقع به علت های متفاوت من برنامه ها رو فراموش می کنم.چون شنبه اول از دستم در میره...