شکرخند بدون یارانه آذرماه برگزار می شود!

سلام بر شکرخندیان همیشه در صحنه!....بار دیگر دست طنز از آستین ما و دوستان(بلاتشبیه عین یوگی و دوستان!) درآمد و بدون هرگونه پیش درآمد، چهل و نهمین محفل ادبی طنز شکرخند، روز شنبه ششم آذرماه به شدت هرچه تمامتر برگزار می شود. همچنان که بعدها برگزار خواهد شد. بعضی از دوستان عزیز وقتی که خودشان به هر دلیلی به شکرخند نمی آیند، بنا به هر دلیلی به دیگر دوستان بی خبراز همه جا چنین اطلاع رسانی شفاف و دلسوزانه می نمایند که: شکرخند تعطیل شده است!(نه برادر من، احتمالاً شما خودتان تعطیل می باشید!)

              چـراغـی را کـه ایــزد  برفـروزد

                                                  شود پرنورتر هرچه بسوزد! 

خوشبختانه با وجود معاونت هنری جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران که خود از افاضل حوزۀ فرهنگ و ادب و از عشیرۀ اهل طنز و دوستداران این مقولۀ حساس و اما لازم است؛ چشم اندازی روشن و امیدبخش فراروی شکرخند و علاقه مندان به طنز قرار دارد؛ که البته امیدواریم چشم انداز بیست ساله نباشد!

فلذاست که شکرخند آذرماه نیز به قدرت و قوّت لایزال الهی و پشتیبانی بندگان صدیق و بامرامش، رأس ساعت ۴ بعد از ظهر در همان محل همیشگی اش فرهنگسرای هنر(ارسباران) برگزار می شود. این فرهنگسرا به قدر کافی تابلو هست؛ یعنی نام آشناست؛ اما باز هم محض محکم کاری عرض می کنیم که در ضلع شمال غربی پل سیدخندان واقع شده است. در خیابانی به نام جلفا که یک سرش به میدان کتابی متصل است و آن دیگر سرش به کنارۀ شمالی پل سیمانی سیدخندان.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یک خبر درگوشی:

برنامۀ طنز و فکاهی«جمعه ایرانی»رادیوایران بنا به دعوت این کمترین، امروز دوشنبه در سالن آمفی تئاتر روزنامه اطلاعات اجرای زنده و ضبط دارد. دوستان شکرخندی که مایل به حضور در این برنامه شاد و مفرّح و در میان خانوادۀ خوب روزنامۀ  اطلاعات هستند، می توانند ساعت ٣ بعد از ظهر امروز دوشنبه اول آذر به این نشانی مراجعه کنند:

خیابان میرداماد ــ خیابان نفت جنوبی ــ روزنامه اطلاعات ــ سالن آمفی تئاتر روزنامه(همان جایی که آذرماه پارسال، شکرخند ویژۀ طنز طهران در آنجا برگزار شد. فقط بالاغیرتاً به سایرین غیرشکرخندی نگویید که جا نیست!...جاسازی ما هم که از بیخ ضعیف!)

خودمانیم؛ چقدر درگوشی گفتیم!....خدا وجود مبارک و خنده دار ما را از جمیع بلیّات ارضی و سماوی(یا عرضی و سماوری!) محفوظ و مصون بدارد. نخواستید، آمین نگویید!

/ 31 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احسان رحيم زاده

http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100890386800 اين مطلب را پس از شنيدن كلام شما در يك تاكسي كه راديويش روشن بود (چي شد!) نوشتم. يعني آن تاكسي و شما الهام بخش بوديد. بعد ديدم شما هم مطلبي نوشته ايد با عنوان طنز راديويي را خوش است

احسان رحيم زاده

چه جالب كه كامنت هاي اين جا بدون تاييد منتشر مي شوند زبانم لال فردي حرف بي ناموسي نزند اين جا!!!

گلشید کاشفی

ســــــــــــــــلام! منتظر کــی بودین تو خیـــابون ِ رضا .. ساعت 2 نیمه شب ... ؟! (حیف! شکلک ِ فضول باشی نیست اینجا)

اسدی

اقا این بزن در روها که مینویسی جام جم ها خیلی ابکین البته میدونم میدونیا و بدون میدونیم

اناهیتا

سلام اقای رفیع....یه خواهش دارم ازتون: اگه این بار هم تو اینجا شب نیست ازتون خواستن یه اهنگ انتخاب کنید...میشه لطفا اهنگ گل ارکیده ایلیا منفردو انتخاب کنید خواهشا؟ اقای مرادیان که به حرف ما گوش نمیده...!!![ناراحت] ممنون و خدافظ

ولگرد

ساده سلام ای رفیع که هستی از مجردات××صفات لب خندان و سایر متعلقات انکه صاحب میز و تریبونی××درد افراد بی کارتو می دونی عزیز دلم یه خنده مجانی بود که سهمیه بندی شد. حالا که کارتی و پارتی شده ما چه کنیم؟چند بار با کمال پررویی و پر زوری خودمونو وارد معرکه کردیمفاما ابان ماه دوستان گفتند با ید از پشت درهای بسته وجلوی تلویزیون نشسته داخل را دید بزنیم.به جان اشاعره ساعت 4 دیپورتمان کردند.آذر هم که دیدیم اینگونه است نیامدیم.شما که دستت می رسد کاری بکن.در ضمن شعرم می خواهم بخوانم،که ما نیز دفتر ودیوان داریم**پس چه کم از خواجه رندان داریم

mojtaba mostafavi

سلام این دولت برایه همه چی‌ پول دارند ولی‌ نه برای یارانه‌ها . هی‌ میگن نیروی هسته‌ای تو نگو ما باید از حالا به بعد هسته بخوریم چون از خورشت الو فقط هستش گیرمون میاد. ما نیروی هسته‌ای می‌خواهیم بزنیم تو سرمون. نه قدرت خرید داریم نه میتونیم از حالا با بعد جایی برویم چون اقایون بنزین را حسابی‌ بالا بردند. آقای احمدینژاد حق نفت ما که گفتی‌ سر سفره هر خانواده ایرانی‌ میاری کو؟ همه رو دادید به عربهای سنی تو غزه بخورند تا عکستون رو همهجای فلسطین بزنند. نه نیروی اتممیت رو می‌خواهیم نه کمکت به غزه. یادت نره که همین ما بسیجیهایی که همه یارانه‌ها رو ازشون بریدی ما باعث شدیم که جنابعالی هنوز رئیس جمهور باشید.

iman

سلام رضا خوبی ، اگه یادت باشه یه بار دیگه هم در وبلاگت نظر گذاشته بودم و در مورد دیکشنری گفتم . امروزم واست یه چیز غافل گیر کننده تو بلاگم دارم . بیا ببین ، خیلی باحاله . شاد باشی راستی بهار داره نزدیک میشه...

گلی

سلام من همیشه ستون شما رو تو جام جم میخونم ولی جدیداَخیلی بی مزه شده لطفاَ کمی بیشتر به ذهنتون فشار بیارید