اسفند و برگزاری شدیداللحن شکرخند!
ساعت ٦:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱۱/۳٠   کلمات کلیدی:

بشارت باد بر جمیع مؤمنان و مؤمنات اهل تبسم و تفکر که هفتاد ویکمین محفل ادبی طنز شکرخند، عدل، مصادف با یوم الله «سپندارمزگان» ــ گاه ابراز عشق و مهرورزی غیردولتی ــ روز شنبه، پنجم اسفندماه یکهزار و سیصد و نود ویک هجری شمسی  در همان قرارگاه ثابت و همیشگی این مجلس، در فرهنگسرای ارسباران،برگزار می شود.

این شکرخند چون در حال و هوای پایان سال و در استقبال از عید سعید نوروز قرار دارد، از فضای شاد و گشاد بیشتری برخوردار است که از نشانه های به پیشواز رفتن بهار گلعذار و گرفتن عیدی می باشد. در این نوبت، موسیقی مطلوب نیز خواهیم داشت تا فزونتر بر نشاط محفل بیفزاید.

تذکرات لازم:

1ــ این نوبت چون نزدیک ساعت 7 بعداز ظهر باید سالن تحویل برنامۀ بعدی فرهنگسرا داده شود؛ لهذا برنامه ما حتماً رأس ساعت 4  شروع خواهد شد و هرکس مثل همیشه آن را شوخی بپندارد و دیر در محفل حاضر شود؛ خونش به گردن خودش می باشد. از ما گفتن!

2ــ باز هم مثل هر نوبت و هر کرت اعلام می کنیم که ورود به شکرخند برای عموم ملت همیشه در صحنه آزاد است و هیچکس تا این تاریخ، پشت در،وحتی لای در، نمانده است. فلذا گوش به شایعات برخی افراد سانده اندیش یا مغرض ندهید که خونتان به گردن خودتان است.

زنده یاد «مهرداد اوستا» از دوستداران شکرخند می فرماید:

          چهره نماید ز شکرخند دوست

                                          گر که بدین پرده یکی بنگری

           شادی عشاق از او در نوا

                                               زخمۀ ناهید به خنیاگری

            بوسه شد و از لب شیرین شکفت

                                           تا به شکرخند کند شکّری

ما نیز همین ها را می فرماییم و ان شاءالله روز شنبه ــ تأکید می کنم که ــ رأس ساعت 4 بعداز ظهر، تماشاکنان لبخند قشنگ شما خواهیم بود. تا کور شود هر آن که نتواند دید!...(البته نه، به خدا که به کوری اش راضی نیستیم. اصلاح می کنم: تا دور شود هر آن که نتواند دید!)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان برگزاری: شنبه 5/12/1391 ــ ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر

مکان برگزاری: ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان جلفا،فرهنگسرای ارسباران