شکرخند آبان با چند روز تأخیر پرواز!
ساعت ٧:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۳   کلمات کلیدی:

 

باز هم سلام بر اهل شکرخند؛ اهالی سبز لبخند. قرار ثابت شکرخند با مخاطبانش، اول شنبۀ هر ماه است، مگر خدای نکرده اتفاق و استثنایی پیش آید که مثل زلزله،چاره ای جز پذیرش آن و تسلیم شدن در برابر خواست حق و برگزیدگان برحق او نیست. شکرخند آبانماه نیز مشمول همین قضیه شد.

به خاطر آن که فرهنگسرای ارسباران، در سه روز پنجشنبه و جمعه و شنبه، درگیر برگزاری برنامه ای در راستای هفتۀ فرهنگی ایران و ‍ژاپن است؛ از این رو بنا به اعلام مسؤولان فرهنگسرا و قبول ضمن عقد مسؤولان شکرخند، برگزاری شکرخند آبان با چند روز تأخیر به روز چهارشنبه دهم آبان موکول شد. کماکان باز عرض می کنیم که ورود برای همگان آزاد است. فقط آنها که کارت عضویت در شکرخند را دارند، زودتر وارد سالن می شوند که معترض نشوند. پس از آنها، سایر دوستان و عزیزان قدم رنجه می فرمایند.

این شکرخند از آنجا که در فاصلۀ دو عید سعید قربان و غدیر شکل می گیرد؛ فلذاد جا دارد که با شدّت و حدّت هرچه تمامتر و با شادی و شعف و غش و ضعف بیشتر، برگزار شود. هرچند که لبخند زدن کمی سخت شده است، اما فراموش نکنیم آن نگاه قشنگ حضرت حافظ را که گفت:«با دل خونین، لب خندان بیاور همچو جام....»(توضیح: جام نوعی استکان مشکوک است که با آن دوغ آبعلی یا شیرکاکائومیل می کنند.)

شعار همیشگی:

          ای پستۀ تو خنده زده بر حدیث قند

                                   مشتاقم از برای خدا یک شکر بخند

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان: چهارشنبه 10/8/91 ــ ساعت 4 بعد از ظهر

مکان: ضلع شمال غربی پل سیدخندان ــ خیابان جلفا ــ فرهنگسرای ارسباران