برگزاری شصت و ششمین اجلاس شکرخند در آستانۀ اجلاس سران!
ساعت ٧:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/۱   کلمات کلیدی:

 

لبخند...نخیر؛ از قرار معلوم، نه زلزله با تمام تلخی تکان دهنده اش می تواند در عزم پولادین اهل شکرخند، ساکنان جزیره تفکر و لبخند، خللی ایجاد کند؛ و نه هم برگزاری اجلاس سران غیرمتعهدها با همۀ امنیتی بودنش که علی القاعده روی کلّ مملکت اثرمی گذارد و مراکز بسیاری را در پایتخت تعطیل می کند. انگار که ما از کلّ مملکت، یک چیزی فراتریم....خدا وجود مبارک ما را حفظ کناد!....

فلذاست که شصت و ششمین محفل ادبی شعر طنز شکرخند، یوم الشّنبه چهارم شهریور ماه یکهزار و سیصد و نود ویک شمسی، رأس ساعت پنج بعداز ظهر در فرهنگسرای ارسباران، به شدت هرچه تمامتر برگزار می شود. حضور تمامی عزیزان علاقه مند به تبسم و تفکر، باعث شادی روح طنزپردازان عالم خواهد شد.

 بازهم تأکید و تکرار می شود که ورود برای تمامی علاقه مندان آزاد است؛ با این توضیح که اول دارندگان کارت عضویت شکرخند، داخل سالن می شوند؛ و سپس کسانی که کارت ندارند؛ مثل خودم!...(این توضیج غیرضروری، به جهت جلوگیری شدیداللحن از پاره ای اشکالتراشی ها و شبهه افکنی های برخی افراد مسأله دار عرض شد!)

یک پیشنهاد دوستانه:

برای همدردی و همراهی با زلزله زدگان و مصیبت دیدگان آذربایجان عزیز، در نظر دارم که اگر دوستان و همراهان شکرخندی بپسندند و قبول کنند، کمک های نقدی اهل شکرخند را جمع کنیم تا با همین اسم وعنوان، تقدیم هموطنان زلزله زده شود. عزیزان اگر با پیشنهاد من موافق بودند، هر مبلغی را که دوست داشتند، به نیت این همراهی، با خود به همراه بیاورند.

 همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به درد....کاین درد مشترک....هرگز جدا جدا، درمان نمی شود.....

با این کار می توان ملموس تر و روشن تر نشان داد که همراه با لبخند هم می شود دست دیگران را گرفت. بعد از زلزله، کودکان یتیمی هستند که بیش از هرچیز، به لبخند یک آشنا نیاز دارند؛ همزمان که قرص نانی و نوازشی می گیرند....

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان: ساعت 17 روز شنبه 4/6/91

مکان: ضلع شمال غربی پل سیدخندان،خیابان جلفا،فرهنگسرای ارسباران