اولین شکرخند سال 91 را تحویل بگیرید!
ساعت ٧:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٩   کلمات کلیدی:

                                  

ای پستۀ تو خنده زده بر حدیث قند

                                      مشتاقم از برای خدا یک شکر بخند

با سلامی به لطافت باران بهاری و نسیم نوروزی به محضر رسمی و غیررسمی تمامی علاقه مندان به لبخند و شکرخند. امیدوارم که سال خوب و خوشی را آغاز کرده باشید و آماده باشید که در کنار هم برنامه های شکرخندی خوبی را در راستای زنده نگه داشتن جریان ادبی طنزمعاصر،بدون هرگونه تندروی و سیاست زدگی برگزار کنیم.

فلذا خوشحالم به اطلاع برسانم که نخستین جلسۀ شب شعر طنز شکرخند با یک هفته تأخیر، روز شنبه نهم اردیبهشت ماه جلالی، ساعت 17 در فرهنگسرای هنر(ارسباران) برگزار می شود. حتماً اطلاع دارید که شنبۀ اول اردیبهشت مصادف با ایام سوگواری دهه فاطمیه است و به همین دلیل، شکرخند در شنبۀ دوم این ماه برگزار می شود. در همینجا تذکر سه نکته را خالی از ضرر(!)نمی بینم:

1ــ در سال جدید نیز کمافی السابق، قرار ما برای برقراری محفل شکرخند، همان اولین شنبۀ هر ماه است. همچنان که از ابتدای طراحی و تشکیل این محفل، قرار ثابت ما با مخاطبین عزیز همین بوده و در بر همین پاشنه چرخیده است.

2ــ در سال پیش روی، هر شنبۀ اول ماهی که مقارن و مصادف با ایام سوگواری و یا روز تعطیل باشد،شکرخند به شنبۀ بعدش منتقل می شود و این قرار ثابت ما با فرهنگسرای ارسباران است که مخاطب تکلیف خودش را بداند. پس اگر شنبۀ اول نشد، شنبۀ دوم.

3ــ بازهم افراد بی کارت نگران نباشند؛ خصوصاٌ در این جلسۀ آغازین سال. کارت دار و بی کار، همه داخل سالن می شوند.ادخلوها بسلام آمنین!... کسی بیرون در نمی ماند. لای در ممکن است. به دلیل شلوغی جمعیت. سعی می کنیم که با اتخاذ سیاست درهای باز، در این زمینه نیز مشکلی نداشته باشیم.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان: شنبه 9/2/1391 ــ ساعت 5 بعداز ظهر

مکان: ضلع شمال غربی پل سیدخندان ــ خیابان جلفا ــ فرهنگسرای هنر(ارسباران)