خبر خوش: شکرخند این ماه، شنبه 15 بهمن برگزار می شود!
ساعت ٥:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱۱/٦   کلمات کلیدی:

خبر قبلی: باسلام به همه دوستان شکرخندی؛خیلی مختصر اما نه لزوماً مفید، به اطلاع می رساند که چون به دلیل تقارن شنبۀ اول بهمن با ایام سوگواری، نتوانستیم شصتمین شکرخند را در روز موعد خودش برگزار نماییم؛ لذا فرهنگسرای هنر(ارسباران) اعلام کرد که به دلیل تراکم و ازدحام برنامه های این ماهش متأسفانه نمی تواند روز دیگری را برای شکرخند در نظر بگیرد. به خصوص که بخشی از جشنواره موسیقی فجر هم در همین مکان شریف برگزار می شود.

از اینرو به احتمال قوی، شکرخند بهمن ماه برگزار نمی شود؛ مگر روزی خالی پیدا شود که بعید است پیدا شود!....(در ضمن، این قضیه هیچ دخل و ربطی به قرائت یک رباعی مسأله دار در راستای انتخابات از سوی یکی از دوستان بی مسأله در جلسۀ پیش ندارد و ما به شدت هرچه تمامتر به نظرم این شایعات را محکوم بنماییم بهتر است!)

در عین حال، اگر خواهران و برادران همیشه در صحنه،سؤالی پرسشی چیزی در این ارتباط داشتند، می توانند در ساعات اداری و غیر اداری با تلفن های فرهنگسرای ارسباران تماس حاصل نمایند.20 ــ 22872818

  ***

خبر جدید: از آنجا که خدا حامی لبخند است و از آنجاتر که بندگان خدا نیز لبخند را دوست می دارند؛ خوشحالیم به اطلاع برسانیم که بر اثر پیگیری های به عمل آمده و همراهی و همدلی دوستان فرهنگسرا، برای برگزاری شکرخند این ماه،به قول دفاتر هواپیمایی، یک جای خالی پیدا شد:شنبه، پانزدهم بهمن ماه.

راست گفتند که: دهان باز بی روزی نماند!

در حاشیه:برای بار صدم عرض می کنیم که ورود برای عموم آزاد است، حتی جمعیت مازاد!...منتهی اول دارندگان کارت عضویت شکرخند داخل می شوند که معترض نشوند و سپس کسانی چون من که کارت ندارند. به همین سادگی. حالا هی باز سوال کنید و هی قضیه رو بپیچونید که خلق الله بترسند!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان برگزاری: شنبه 15 بهمن، ساعت 4 بعد از ظهر

مکان برگزاری: ضلع شمال غربی پل سید خندان، خیابان جلفا،فرهنگسرای هنر(ارسباران)