شکرخند دیماه به شدّت برگزار می شود!
ساعت ٤:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱٠/٥   کلمات کلیدی:

باسلام بر تمامی ملت همیشه در صحنۀ شکرخند؛ خوشحالیم به اطلاع برسانیم، علیرغم آن که فرموده بودیم تا بهمن ماه شکرخندی نخواهیم داشت؛ اما همزمان با ایام الله کریسمس، ارادۀ همایونی بر آن قرار گرفت تا به جهت ترویح روح زندگی و ترویج روحیۀ سرزندگی ــ که لازمۀ پیشرفت ملک و مملکت است ــ شکرخند دیماه را نیز با حضور گرم و گیرای شما و با مدد و مساعدت دوستان طنزپرداز برگزار نماییم.

فلذاست که پنجاه و نهمین محفل ادبی شکرخند، روز شنبه دهم دیماه از ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر در محل فرهنگسرای هنر تشکیل می شود. حضور شما به صرف تبسم و تفکر، باعث شادی جمیع رفتگان و نرفتگان اهل طنز خواهد شد.

این نکته روشن و بدیهی هم مجدداً محض اطمینان خاطر دوستانی که اهل سؤالات عمیق فلسفی هستند، یادآوری می گردد که افراد فاقد کارت نیز می توانند شرکت کنند؛ فقط تفاوت کارتمندان با بی کارت هایی مثل خود بنده در این است که در ابتدا افراد صاحب کارت وارد سالن می شوند که بعداً معترض نشوند که صندلی گیر ما نیامده در حالی که کارت داشتیم؛ پس آنگاه اشخاصی که به هر دلیلی فاقد کارت می باشند، قدم در سالن می گذارند. به هر حال، سر هیچکس بی کلاه نمی ماند!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان شکرخند: یوم الشّنبه دهم دیماه یکهزار و سیصد و نود خورشیدی،رأس ساعت 16

مکان شکرخند: ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان جلفا،فرهنگسرای هنر(ارسباران)