شکرخند بدون یارانه آذرماه برگزار می شود!
ساعت ۸:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۳٠   کلمات کلیدی:

سلام بر شکرخندیان همیشه در صحنه!....بار دیگر دست طنز از آستین ما و دوستان(بلاتشبیه عین یوگی و دوستان!) درآمد و بدون هرگونه پیش درآمد، چهل و نهمین محفل ادبی طنز شکرخند، روز شنبه ششم آذرماه به شدت هرچه تمامتر برگزار می شود. همچنان که بعدها برگزار خواهد شد. بعضی از دوستان عزیز وقتی که خودشان به هر دلیلی به شکرخند نمی آیند، بنا به هر دلیلی به دیگر دوستان بی خبراز همه جا چنین اطلاع رسانی شفاف و دلسوزانه می نمایند که: شکرخند تعطیل شده است!(نه برادر من، احتمالاً شما خودتان تعطیل می باشید!)

              چـراغـی را کـه ایــزد  برفـروزد

                                                  شود پرنورتر هرچه بسوزد! 

خوشبختانه با وجود معاونت هنری جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران که خود از افاضل حوزۀ فرهنگ و ادب و از عشیرۀ اهل طنز و دوستداران این مقولۀ حساس و اما لازم است؛ چشم اندازی روشن و امیدبخش فراروی شکرخند و علاقه مندان به طنز قرار دارد؛ که البته امیدواریم چشم انداز بیست ساله نباشد!

فلذاست که شکرخند آذرماه نیز به قدرت و قوّت لایزال الهی و پشتیبانی بندگان صدیق و بامرامش، رأس ساعت ۴ بعد از ظهر در همان محل همیشگی اش فرهنگسرای هنر(ارسباران) برگزار می شود. این فرهنگسرا به قدر کافی تابلو هست؛ یعنی نام آشناست؛ اما باز هم محض محکم کاری عرض می کنیم که در ضلع شمال غربی پل سیدخندان واقع شده است. در خیابانی به نام جلفا که یک سرش به میدان کتابی متصل است و آن دیگر سرش به کنارۀ شمالی پل سیمانی سیدخندان.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یک خبر درگوشی:

برنامۀ طنز و فکاهی«جمعه ایرانی»رادیوایران بنا به دعوت این کمترین، امروز دوشنبه در سالن آمفی تئاتر روزنامه اطلاعات اجرای زنده و ضبط دارد. دوستان شکرخندی که مایل به حضور در این برنامه شاد و مفرّح و در میان خانوادۀ خوب روزنامۀ  اطلاعات هستند، می توانند ساعت ٣ بعد از ظهر امروز دوشنبه اول آذر به این نشانی مراجعه کنند:

خیابان میرداماد ــ خیابان نفت جنوبی ــ روزنامه اطلاعات ــ سالن آمفی تئاتر روزنامه(همان جایی که آذرماه پارسال، شکرخند ویژۀ طنز طهران در آنجا برگزار شد. فقط بالاغیرتاً به سایرین غیرشکرخندی نگویید که جا نیست!...جاسازی ما هم که از بیخ ضعیف!)

خودمانیم؛ چقدر درگوشی گفتیم!....خدا وجود مبارک و خنده دار ما را از جمیع بلیّات ارضی و سماوی(یا عرضی و سماوری!) محفوظ و مصون بدارد. نخواستید، آمین نگویید!