روزۀ خود را با چای و شکرخند باز کنید!
ساعت ٤:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٤   کلمات کلیدی:

                 

                      روزه من دارم و افطارم از آن لعل لب است

                                                 آری افطار شکرخند خودش مستحب است!

 

سلام بر دوستان و دوستداران محفل ادبی طنز شکرخند!.....بار دیگر خدای حامی لبخند، توفیق آن را داد تا با شکرخندی دیگر، آن هم در ماه مبارک رمضان، در خدمت شما و شاد کردن دلهای لطیف و جان های شسته تان در چشمۀ همیشه جاری رحمت و دوستی خاصّ میزبان مهربان این ماه باشیم.

بدین وسیله یا هر وسیلۀ دیگر، به اطلاع عموم شکرخندیان همیشه در صحنه می رساند که چهل و ششمین جلسۀ شب شعر طنز شکرخند، ان شاءالله روز شنبه 6 شهریورماه از ساعت 5 بعداز ظهرآغاز خواهد شد و تا لحظات ملکوتی افطار ادامه خواهد یافت و عزیزان محض باز کردن روزۀ خود به صورت اشانتیون پذیرایی خواهند شد؛ با مختصری نون و پنیر وسبزی؛ اگرچه تو بیش از این می ارزی!

برای این که در این افطاری همراه با چای و شکرخند، همان مختصر نان و پنیر مورد اشاره بیشتر به شما بچسبد؛ از نویسنده و بازیگران مجموعۀ طنز تلویزیونی «نان و ریحون» نیز دعوت به عمل آوردم که در این شکرخند رمضانی، دور هم باشیم.

طبق روال منظوم جلسات قبل، دارندگان کارت عضویت باشگاه شکرخند برای ورود و نشستن بر صندلی های سالن، اولویت دارند و پس آنگاه عزیزان بی کارت(مثل خود من!) وارد سالن خواهند شد و ان شاءالله کسی دست خالی از این محفل و مجلس بیرون نخواهد رفت. در بیرون سالن هم که تعداد زیادی صندلی سیّاردر مقابل یک تلویزیون LCD  بزرگ چیده خواهد شد. به هر حال، کاچی، به از هیچی!

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ شکرخند هم می توانید مراجعه کنید:

www.shekar-khand.blogfa.com   

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مکان: ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان جلفا،فرهنگسرای هنر(ارسباران)

زمان: شنبه 6 شهریور، رأس ساعت 5 بعد ازظهر