شکرخند امرداد، همراه با رقص چاقو!
ساعت ٥:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/٩   کلمات کلیدی:

 

6 روز گذشته از تولد ناقابل مان به عنوان باعث و بانی شکرخند(6 مرداد) و همزمان با آخرین روز کاری دولت فعلی و در روز موسوم به «احمدی بای بای!»، هفتاد و پنجمین محفل ادبی طنز شکرخند(البته با یک هفته تأخیر به خاطر تقارن شنبۀ اول ماه با لیالی قدر و ایام سوگواری مولا علی ــ ع)؛ ساعت 4 بعداز ظهر روز شنبه 12 مرداد در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

حضور تمامی شکرخندیان همیشه در صحنه و علاقه مندان به طنز فاخر همراه با تفکر و تبسم، باعث شادی گذشتگان و آیندگان طنز و علی الخصوص اهل حال(یعنی زمان حال) خواهد شد. تماشای لبخند نازنین شما، قشنگ ترین هدیه برای برگزار کنندگان شکرخند است. شکرخندی که به کوری چشم معاند و حسود و بخیل و زیرآب زن و .... امثال این عزیزان فعال در پشت صحنه در این هشت سال دفاع مقدس از طنز، همچنان با قدرت و قوت هرچه تمام، به حرکت آرام و ادبی خود ادامه می دهد.

            ای پستۀ تو خنده زده بر حدیث قند

                               مشتاقم از برای خدا یک شکر بخند  

در این جلسه از شکرخند، طنزپردازان خوب برنامۀ پر مخاطب «قندپهلو» نیز که شب های ماه مبارک رمضان از شبکۀ آموزش سیما پخش می شود، حضور خواهند داشت و برای دوستان، شعر خواهند خواند. باز هم تکرار مکررات خواهد بود اگر بگوییم که: ورود برای عموم دوستداران شکرخند آزاد است و هیچ گونه کارت عضویت و کارت ورود و کارت سوختی لازم ندارد.

بسته پیشنهادی: جا دارد اگر اهل شکرخند،این نوبت از این محفل صمیمانه را غرق در گل و شادی و هدیه و لبخند کنند!(نه که خیلی جا برای نشستن خود ما هست، باز می گوییم: جا دارد اگر.........!) 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زمان: شنبه 12/5/1392 ــ ساعت 16

مکان: ضلع شمال غربی پل سیدخندان،خیابان جلفا،فرهنگسرای ارسباران