شکرخند تیرماه با تأخیر برگزار می شود!
ساعت ۸:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۳/٢٩   کلمات کلیدی:

قابل توجه اهالی شکرخند و علاقه مندان به لبخند:

خیلی دوست داشتم که شکرخند تیرماه ــ که ویژۀ آغاز هشتمین سال برگزاری این محفل است ــ در موعد رسمی و ثابت خودش یعنی اولین شنبۀ ماه که از قضا نوبت این ماهش دقیقاً می شد یک تیر و شکرخند سر تیر برگزار می شد؛ اما به دلیل آن که در تهران نیستم و برای برگزاری مراسم دامادی برادرزاده ام باید در مشهد باشم؛ به ناچار،با دو هفته تأخیر برگزار خواهد شد.

می خواستم شکرخند 74 را شنبۀ بعدش هشتم تیر برگزار کنم، گفتند سالن فرهنگسرا برنامۀ از پیش طراحی شده دارد؛ پس به شنبه پانزدهم تیرماه موکول و منتقل شد. فلذا حاضران به غایبان اطلاع دهند که شکرخند تیرماه، استثنائاً شنبه 15/4/92 برگزار می شود.(با این تاکید که برنامه حتماَ راس ساعت 4 شروع می شود،چون قبل از ساعت 7 باید سالن تحویل داده شود.)

 پیشاپیش از دوستانی که به اولین شنبۀ ماه و شکرخندش عادت کرده اند، عذرخواهی می کنم.(برادرزاده ام ــ محمد بن جلال ــ بدون هماهنگی با عموی گردن کلفتش(!)،مراسم دامادی خود را عدل انداخته است شنبۀ اول ماه؛ آنهم در مشهد که نمی شود هر دو مراسم را در هم ادغام کرد!)

بازهم توضیح واضحات می دهیم که ورود برای عموم ملت آزاد است و دیگر نیازی به کارت عضویت نیست. حتی کارت سوخت!(فلذا گوش به حرفهای شبهه افکنان و شایعه سازان یا ساده لوحان ندهید که الکی برای پراکندن جمعیت، بخیه بر آب می زنند!)

خلاصۀ اخبار:

زمان شکرخند تیرماه: شنبه 15/4/1392 ــ ساعت 4 بعد از ظهر

مکان همیشگی: ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان جلفا،فرهنگسرای ارسباران

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برنامۀ مشاعرۀ «رو به رو» نیز با تأخیر است!

بنا به همان مطالبی که در ذکر علت تأخیر برگزاری شب شعر طنز شکرخند در ارسباران اعلام شد؛ به اطلاع دوستان علاقه مند به برنامۀ مشاعرۀ«رو به رو» در فرهنگسرای فردوس نیز می رساند که این برنامه هم به جای چهارشنبۀ اول ماه(که قاعدتاَ چهارشنبه 5تیر می شد)،با یک هفته تأخیر،روز چهارشنبه 12تیر برگزار می شود. ورود برای تمامی علاقه مندان آزاد است. تازه اینجا پذیرایی هم دارند!

این مشاعره با حضور 10 شرکت کننده و کمیتۀ داوران،متشکل از دو شاعر مطرح و بنام کشور، و با اجرای حقیر(رضارفیع شما!) برگزار می شود که کلیت برنامه از هیجان بالایی برخوردار است و شرکت کنندگان، به زور از دور مسابقه خارج می شوند؛ بس که شعر ازبرند!...رم خور همه ملس شده!...

خلاصه اخبار:

زمان برنامۀ مشاعره: چهارشنبه 12/4/1392 ــ ساعت 6 بعد از ظهر

مکان برنامه: میدان دوم صادقیه، بلوار فردوس،فرهنگسرای فردوس