شکرخند مرداد به شدت برگزار می شود!
ساعت ٧:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۳۱   کلمات کلیدی:

       همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی

                               چه زیان تو را که من هم برسم به آرزویی

       همه خوشدلند و مطرب بزند به تار چنگی

                           من از آن خوشم که چنگی بزنم به تار مویی

                           

در آستانۀ نیمۀ شعبان، زادروز فرخندۀ حضرت ولیعصر امام زمان(عج)؛ چهل و پنجمین محفل ادبی شعر طنز شکرخند برگزار می شود. این تقارن را به فال نیک می گیریم و در همین راستا نیز بر درجۀ غنی سازی میزان شادمانی مجلس خواهیم افزود.تا کور شود هر آن که نتواند دید.

به شایعات بدخواهان و اشخاص ناراحت  گوش نکنید. درست است که اولویت برای نشستن بر روی صندلی ها با دارندگان کارت عضویت باشگاه شکرخند است؛ اما چنین نیست که بی کارت ها روی زمین بمانند. هیچکس از این محفل دست خالی یا دست به یقه بیرون نخواهد رفت. هم در داخل سالن صندلی های سیار گذاشته می شود و هم در بیرون سالن صندلی و تلویزیون بزرگ ال سی دی قرار داده می شود. به هر حال، کاچی به از هیچی است. دوستان شاعر نیز که مجلس به یمن وجود آنها می چرخد، اگر هم کارت نداشته باشند، ما را دارند! دم در، آقای کتابدار یا خود من حهت راهنمایی دوستان طنزپرداز و چهره های مطرح ادبی و هنری، حضور به زور داریم.

محض اطلاع شما دوستان عزیزم عرض می کنم که من به عنوان طراح، مدیر و مجری ثابت  این برنامه، همراهی با طرح کارتی شدن موقت شکرخند برای نظم بخشی به آن را از سوی فرهنگسرا  تا شهریور ماه قول داده ام و تصمیم بعدی خود را برای ادامۀ این شب شعر و نحوۀ تداوم آن بعداً اعلام خواهم کرد. فعلاً مدارا و ملایمت برای استمرار این پاتوق ادبی طنز، هوشیاری و همت شایستۀ من و شما را می طلبد و نه عصبانی شدن و آب را گل آلود کردن برای ماهی گرفتن کسانی که با اصل برگزاری این جلسات انتقادی و شادمانۀ طنز مخالفند و به تعبیر مولا علی(ع) مثل استخوانی در گلویشان گیر کرده است.

در آغاز پنجمین سال برگزاری شب شعر طنز شکرخند، از محبت بی شائبه و لطف و صبوری  و درک والای شما قدردانی و تشکر می کنم و امیدوارم که در سایۀ همین صفا و صمیمیت میان من و شما، هیچکس نتواند خللی در برپایی ماهانۀ این محفل ایجاد کند. لبخند، خواست خداست و.....چراغی را که ایزد بر فروزد/ هر آن کس پف کند ریشش بسوزد!

 

زمان برگزاری: شنبه 2 امرداد 1389ــ رأس ساعت 5 بعداز ظهر به افق تهران

مکان برگزاری: کمافی السابق، ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای هنر(ارسباران)

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

توضیح وتوجه: برای اظلاع از گزارش شکرخند قبلی و عکس های آن می توانید به وبلاگ شکرخند   www.shekar-khand.blogfa.com  یا وبلاگ خانم ارمغان زمان فشمی مراجعه کنید. جفتش دوتاست!

تسلیت به دوست: اطلاع یافتیم که دوست طنزپرداز عزیزمان مهدی استاد احمد، داغدار از دست دادن پدر بزرگوار خویش است. از طرف خود و تمامی دوستان شکرخندی، مصیبت وارده را به ایشان تسلیت عرض نموده؛ از خداوند متعال برای آن فقیدسعید علوّ درجات و برای خانواده آن مرحوم صبر جمیل و اجر جزیل مسألت داریم.