برگزاری زودهنگام شکرخند خرداد!
ساعت ۱٢:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٢/٢٩   کلمات کلیدی:

بشارت باد بر دوستان شکرخندی عزیز که شکرخند خردادماه،پنج شش روز زودتر از موعد رسمی اش(یعنی شنبه 6 خرداد)برگزار می شود. کی؟...دوشنبه 1 خرداد؛ ساعت 17.

علت این جلو کشیدن(!) نیز آن است که روز شنبه ششم خرداد، مراسم مقدماتی طنز طهران را باید برگزار کنم. در کجا؟.... سؤال خوبی پرسیدید. در فرهنگسرای اندیشه؛ ضلع جنوبی پل سیدخندان؛ مقابل ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات(مخابرات سابق!).

لهذا دقت نمایید که:

ــ شکرخند 63 روز دوشنبه یکم خرداد در همان فرهنگسرای هنر(ارسباران) برگزار می شود. کسانی که در این شکرخند حضور داشته باشند؛ می توانند کارت دعوت به مراسم «چهارمین جشنواره طنز طهران» را هم که روز یکشنبه در برج میلاد برگزار می شود، دریافت کنند. خواهم گفت که به تعداد دوستان شکرخندی کارت بیاورند. چه کسانی بهتر از شما؟...(عزیزان امیدوارم که تا دوشنبه، کارت سوخت شکرخندشان را تمدید کرده باشند. در مراسم شکرخند، اول افراد دارای کارت وارد می شوند که یقین حاصل شود صندلی گیرشان می آید؛ سپس افراد فاقد کارت مثل خودم!.... یعنی در نهایت کسی بیرن یا لای در نمی ماند. فلذا فریب جوسازی عناصر معلوم الحال را نخورید!)

ــ جلسۀ مراسم مقدماتی طنز طهران که تقریباً یک مراسمی مانند شکرخند در نظر گرفته شده؛ با این تفاوت که طنزپردازان منتخب شهرستانی و داوران طنز و شخصیت های ادبی بیشتری نیز حضور دارند؛ روز شنبه ششم خرداد در فرهنگسرای اندیشه(ضلع جنوبی پل سیدخندان؛داخل پارک)، برگزار خواهد شد. این فرهنگسرا گنجایش جمعیت بیشتری دارد و تازه افتتاح شده. حضور در این مراسم، نیاز به کارت خاصی ندارد. ورود برای عموم آزاد است.

کشف بزرگ: در حقیقت این ماه، دو تا شکرخند پشت سر هم افتادید!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت

زمان شکرخند خرداد: دوشنبه 1 خرداد؛ ساعت 5 بعد از ظهر

مکان:ضلع شمال غربی پل سیدخندان،خیابان جلفا، فرهنگسرای هنر(ارسباران)

***

زمان مراسم مقدماتی طنز طهران: شنبه 6 خرداد، ساعت 5 بعد از ظهر

مکان: خیابان شریعتی، ضلع جنوبی پل سیدخندان، پارک اندیشه، فرهنگسرای اندیشه